Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mgr Katarzyna Racka

Mgr Katarzyna Racka - jest absolwentem Wydziału Matematyki  Uniwersytetu Łódzkiego kierunku Matematyka specjalności  „Informatyka z zastosowaniami”.
Doświadczenie zawodowe zdobyła nauczając przedmiotów informatycznych oraz matematyki zarówno dzieci jak i osoby dorosłe.  Od 2002 r. jest nauczycielem akademickim  Wydziału Nauk Ekonomicznych i Informatyki Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku. Od 2012 roku jest egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie. Od 2015 jest również wykładowcą Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Płocku. W latach 2004-2013 była także nauczycielem w Zespole Szkół nr 5 w Płocku. W swej pracy wielokrotnie przygotowywała wystawy oraz organizowała konkursy, opracowywała innowacje programowe w nauczaniu informatyki. Corocznie przygotowywała uczniów do konkursów co zaowocowało wieloma nagrodami.
Pani Mgr Katarzyna Racka interesuje się analizą i eksploracją danych, grafiką komputerową oraz zastosowaniem technologii informacyjnych.
Jest autorem wielu artykułów naukowych z dziedziny eksploracji danych oraz metodyki nauczania informatyki.
Prywatnie Pani Katarzyna Racka jest mamą 6  letniej córki i 11 letniego syna.strony www strony www strony www strony www strony www