Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

mgr Ewa Janiszewska

IMG_1024mgr Ewa Janiszewska – absolwentka Wydziału Pedagogicznego  oraz absolwentka Podyplomowego Studium Menadżersko-Bankowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od 2007 roku piastuje stanowisko dyrektora  Oddziału Banku Zachodnim WBK SA w Płocku.
Od dziecka związana z Teatrem Dramatycznym w Płocku, asystowała jako dziecko w „Bracie naszego Boga” K.Wojtyły i w „Królowej Śniegu” H.Ch.Andersena. Niesłabnąca miłośniczka Melpomeny podróżuje po Polsce za nowymi przeżyciami teatralnymi.
Współautorka artykułu" Teatr Płocki w służbie mazowieckiemu społeczeństwu (1812-2002)" w Roczniku Stowarzyszenia Naukowców Polaków Litwy rok 2016, tom 16, Wilno 2016 r. 
Praktyk-wykładowca , ostatnio w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej im. W. Pola w Lublinie w Instytucie Studiów Podyplomowych. Przybliża ideę coachingu oraz psychologiczne aspekty zarządzania jakością w firmie.
 
Prywatnie od 19 lat mama Maćka, który jest dla niej mistrzem w układaniu kostki Rubika (16 sek i 58 setnych sekundy), posiadaczka psa Aliego i królika Koko. Miłośniczka fotografii oraz jaskiń krasowych i lodowych, których ma już na koncie 43. Uwielbia doświadczać życia i odkrywać nowe miejsca i cuda natury. Zakochana nieustająco w tęczy, uwielbia sernik i polskie jabłka. Jedna z jej ulubionych sentencji życiowych:  

„Zostaw ten świat choć trochę lepszym, niż go zastałeś” S.R.Covey 
strony www strony www strony www strony www strony www