Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

dr Mirosława Sajka

MDr Mirosława Sajka (Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie) jest pracownikiem naukowo – dydaktycznym Instytutu Matematyki od 1999 roku. Posiada także tytuł zawodowy muzyka – nauczyciela rytmiki. Pracowała jako nauczyciel matematyki w liceach i gimnazjach krakowskich, a także jako nauczyciel rytmiki, umuzykalnienia i elementów historii muzyki w Studio Baletowym przy Operze i Operetce w Krakowie.
Doktor nauk matematycznych, doktorat z wyróżnieniem z zakresu kształcenia nauczycieli matematyki. Promotor prac magisterskich z zakresu dydaktyki matematyki. Uczestnik projektów naukowych i dydaktycznych polskich oraz międzynarodowych, członek Grupy Badawczej Dydaktyki Kognitywnej Uniwersytetu Pedagogicznego. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych oraz pomocy dydaktycznych do nauczania matematyki w szkole ponadgimnazjalnej.
Do jej zainteresowań naukowych należą teoria nauczania, dydaktyka matematyki i neurodydaktyka.
Prywatnie zawsze szuka dobrych stron życia. Jest miłośniczką muzyki i tańca oraz aktywnego wypoczynku: jogging, sporty zimowe, pływanie. Gra na fortepianie. Bardzo lubi poznawać świat, a szczególnie realizować bliższe i dalekie podróże, najlepiej  samolotami.

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ z wykładu kliknijstrony www strony www strony www strony www strony www